Nasza wiedza, umiejętności, zaangażowanie, czas, życzliwość, otwartość i poświęcenie – to wszystko oferujemy w zamian za zaufanie.

KIM JESTEŚMY?

MTL Media tworzą ludzie, pełni pasji i wytrwałości.

JAK TO Z MTL BYWAŁO…

Czyli kilka słów o członkach MTL Media Leszno

Poznali się w pracy. Dzień po dniu nabierali względem siebie zaufania i szacunku. Najzwyklejsza znajomość stawała się czymś większym, wazniejszym, wyjątkowym. A potem był pomysł – najpierw nieśmiały, potem brany na poważnie. „Bo jak nie my, to kto?!” – pytali coraz śmielej…
Co dalej? Ciężka praca, olbrzymie zaangażowanie, wiara we własne możliwości i… oto jesteśmy.


Michał Dudka
Prezes Zarządu

Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, magister ekonomii. Pasjonat branży medialno-reklamowej. Miłośnik życia. Inspiracji doszukuje się w ludziach. Niepoprawny optymista, który nie dostrzega żadnych granic. Zaangażowany w działalność społeczną. Z sukcesami współpracuje z seniorami oraz młodzieżą. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec oraz równie szczęśliwy człowiek.

pasja, otwartość, kreatywność, wiara w ludzi, pozytywna energia, radość z życia, przyjaźń, wszechstronność, działanie, miłość-na-pierwszym-miejscu


Łukasz Domagała
Wiceprezes Zarządu

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu. Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia o specjalizacji dziennikarstwo oraz studia podyplomowe w zakresie edytorstwa. Doświadczenie zbierał w wiodących redakcjach na lokalnym rynku. Nieustannie dążący do doskonałości dziennikarz, redaktor, edytor… człowiek-orkiestra. Świat mediów nie ma przed nim tajemnic.

wiedza, skrupulatność, prasa, kompetencje, rozwój, perfekcja, doświadczenie, #wszystkodlarodziny


Tomasz Młynarczyk
Wiceprezes Zarządu

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, magister ekonomii. Człowiek otwarty, łatwo nawiązujący kontakty, wszechstronny. Nastawiony na ciągły rozwój i działanie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. To właśnie rodzina jest głównym elementem definiującym jego życie i pasje z nim związane.

otwartość, uśmiech, łatwość nawiązywania kontaktu, szczerość, zaangażowanie, poczucie humoru, najbliżsi, szczęście

POZNAJ MTL MEDIA LESZNO

md

Michał Dudka

PREZES ZARZĄDU

michal@mtlmedia.pl
693 549 699

ld

Łukasz Domagała

WICEPREZES ZARZĄDU

lukasz@mtlmedia.pl
781 659 433

tomek2

Tomasz Młynarczyk

WICEPREZES ZARZĄDU

tomasz@mtlmedia.pl
603 668 780

elegant_icon

Zapraszamy do współpracy